Prečo si vybrať práve nás?

Profesionalita

Certifikát pre chladiacu a klimatizačnu techniku.

Najvyššiu kvalitu na trhu potvrdzuje aj množstvo certifikátov ako napríklad certifikát o odbornej spôsobilosti na nakladanie s fluorovanými skleníkovými plynmi vystavený certifikačným orgánom pre chladiacu techniku.

Dlhoročné skúsenosti

23 rokov skúseností!

Naša firma pôsobí na trhu od roku 1992. Počas tohto obdobia sme získali obrovské množstvo skúseností vďaka ktorým dokážeme rýchlo a efektívne zanalizovať funkčnosť systému a detekovať chybovosť.

Najvyššia kvalita na trhu.

Certifikát pre chladiacu a klimatizačnu techniku.

Najvyššiu kvalitu na trhu potvrdzuje aj množstvo certifikátov školení a kurzov ktoré sme absolvovali a ktoré pravidelne obnovujeme.

Odborné poradenstvo

V prípade záujmu o opravu, montáž alebo plnenie klimatizácie volajte na nižšie uvedené čísla:

tel/fax:

045/54 66 069

mobil:

0905 244 369

Služby

MONTáž

Ponúkame montáže klimatizačných jednotiek a tepelných čerpadiel (vzduch-vzduch, vzduch-voda)

OPRAVY

Vykonávame opravy klimatizácii, tepelných čerpadiel, chladničiek, mrazničiek a mraziacich boxov.

ZÁRUČNÝ / POZÁRUČNÝ SERVIS

Ponúkame zaručný servis na vybrané značky a pozáručný servis.

Plnenie klimatizácie do aut

Poskytujem plnenie autoklimatizácie do osobných a nákladných vozidiel.

Klimatizácie

Invertorová technologia poskytuje plynulú reguláciu počtu otáčok kompresora a to bez zbytočných strát, pričom je počet otáčok neustále prispôsobovaný úrovni aktuálnej záťaže. Týmto spôsobom sa odovzdáva len skutočne potrebný chladiaci alebo vykurovací výkon, presnejšie sa udržuje hodnota požadovanej teploty a prevádzka je energeticky úsporná.

VIAC TU!

Tepelné čerpadlá

Teplovzdušné čerpadlo VZDUCH-VODA je založené na princípe odoberania tepla pomocou najmodernejších technologii z vonkajšieho prostredia a následne používané na ohrev vody.
Okrem toho je tento prevratný systém schopný využívať vnútorný vzduch na chladenie miestností pomocou klimatizačných jednotiek.

VIAC TU!

Chladiaca technika

Aby chladiace zariadenie fungovalo bezproblémovo, musia sa kontrolovať tlaky, teplota a potencionálne prehriatie alebo podchladenie systému. Ďalej musí byť zaistená tesnosť zariadení a pri prípadnom úniku musí byť rýchlo nájdená netesnosť. Z týchto parametrov je možné urobiť spoľahlivú výpoveď o bezpečnosti a efektívnosti zariadení.

VIAC TU!

Priemyselné chladenie

Zabezpečujeme kompletnú dodávku a montáž priemyselných chladiacích jednotiek pre chladenie výrobných a obchodných priestorov a priemyselných chladiacích jednotiek na chladenie vody alebo iných kvapalín používaných v rámci priemyselného výrobného procesu.Každá firma svoje vlastné požiadavky ktoré dokážeme po vzájomnej konzultácií splniť.

VIAC TU!